Historie‎ > ‎

Zahájení skautského roku 11. 9. 2016

přidáno: 7. 9. 2016 12:22, autor: Ivana   [ Aktualizováno 11. 11. 2016 21:28 uživatelem Lenka Léňa Stodůlková ]
Nový skautský rok se bude zahajovat tuto neděli mší svatou v 8:30 v kostele sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně. Slůňata ponesou dary a budou říkat přímluvy (rodiče dětí, které budou číst přímluvy, budou kontaktováni e-mailem). 

Předběžný časový program:

8:30 - Kostel sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně - mše svatá. Přijďte s dětmi dopředu, ať dobře vidí

9:30 - Po mši se všemi Slůňaty sejdeme v prostoru kolem kamenného kříže před kostelem

9:45 - Společně se přesuneme pěšky k lyžařskému svahu, po cestě nás budou čekat nějaké úkoly, pokud budete chtít jít se svým Slůnětem a s námi, můžete.

11:30 - Přestup některých Slůňat do Světlušek a Vlčat

12:00 - Návrat ke kostelu (kdo chce, může již se svým Slůnětem odcházet - nutno říci někomu z vedoucích uvedených níže!)

12:30 - Ukončení akce u kostela

 

Pokyny - děti ať mají malý batůžek se svačinkou (pití + něco malého na zakousnutí), kdo má z loňska Slůněcí šátek, ať jej nezapomene doma.

Na zahájení roku se v ideálním případě sejdeme úplně všichni z 6. skautského střediska (260 lidí), typicky je to samozřejmě méně. I tak bude kolem kostela i během následného přesunu velký mumraj. Pro jistotu si, prosím, uložte telefonní čísla na vedoucí (vizte níže nebo na webu http://slunata.zlin6.cz/kontakt). U nových Slůňat si při předání ověříme telefonní číslo, které od vás máme z přihlášky. Pokud budete své Slůně z akce odvádět dříve, prosíme, abyste to oznámili některému z těchto 3 vedoucích: Teni - Robka - Šídlo. Děkujeme předem za spolupráci, ušetříte nás tím zbytečných starostí.

Slůňata, která budou přestupovat do Vlčat a světlušek se na zahájení seznámí s novými kamarády a pokud ještě nejsou domluveny, budou si domlouvat termín schůzky.

Comments